16 Haziran 2013 Pazar

İsme özel yastık çalışmam

İsme özel yastık çalışmam,resmen 2 gün hayal kurarak çalıştım gelin kuş ve damat kuş,damat kuş geline serenat yapar bir bahar havasıdır,kelebekler uçuşur,uç uç böcekleri mutludur vay be hikaye kitabı gibi oldu yahuuu.... :)
İSTERSENİZ ŞİMDİDE NASIL YAPTIĞIMA BAKALIM........ :)İlk önce hayal ettiğim resmi kağıda döküp sonra onu keçe kumaşına aktarıp kesim işlemlerini yapıyoruz,buarada keçeyi el ile kesmek ciddi sabır,güç,zaman ve emek istiyor arkadaşlar...Ardından hangi figürleri kalp şeklinde kesilmiş olan kumaşın nerelerine yerleştirsem kısmı yine burda hayal gücü gerekiyor...Evetttttt yerleştirme işlemleride tamamlandı şimdi sıra yastık şekline getirmekte,yastığın arka parçası fermuarlı yapılacak ki içinde boncuk silikonlu olan astarlı kısım çıkarılıp rahatlıkla yıkanabilinsin demi ama herzaman kolaylıklar sunmak lazımmm....Yastığımız gönderilmeye hazır etrafınada güpür geçtim ki daha havalı olsun nede olsa yeni evlenecek bir çiftimize gidecek bu isme özel hediye yastığımız Rabbim tüm evli ve evlenecek olan çiftlerimize huzur,mutluluk,bereket,sağlık ve hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin....amin....  :)Gelin gibi hazırladım hediyeyi :) postalanmaya hazır...Sizlerde sipariş verebilirsiniz memnuniyetle hazırlarım yada yayınladığım şekilde kendinizde yapabilirsiniz ... :) denemekten bişey olmaz ..mutlu hobili günlerrrrrr...

4 yorum:

 1. Hey!How are u?Your blog so cute!Do u want to be the best in blogspot?!
  Do u want to have many many fans in your blog?COME ON!
  I did new blog and I want to public in my blog , tops amazing and very interesting blog.We have many nomination for your blog :

  TOP 7 "cute " BLOG IN JUNE
  TOP 10 "I AM a MUSLIMAH " BLOG IN JUNE
  TOP 5 "THE BEST " BLOG IN JUNE
  TOP 7 "THE MANY FANS " BLOG IN JUNE
  TOP 7 "LOVE FOODS " BLOG IN JUNE
  Come on!GIVE ME YOUR BLOG AND WIN THE NOMINATION !

  go to the my blog zoom--me.blogspot.com and write your in comment link by your blog

  YanıtlaSil
 2. Merhabalar Esra Hanımcım,,
  Öncelikle Hayırlı Ramazanlar diliyorum.
  Bloğunuzu yeni keşfettim ve çok beğendim :))Emeklerinize sağlık...
  Sizi izlemeye aldım, bana da beklerim: http://fatoscatadlar.blogspot.com/
  Güzel paylaşımlarda görüşmek dileğiyle,
  İzmir'den sevgiler gönderiyorum...

  YanıtlaSil
 3. Teşekkür ederim fatma hanım..Sizlerede hayırlı ramazanlar diliyorum.Bende sayfamı begenen tüm blog arkadaşalrı izlemeye alıyorum.Bursadan sevgiler.

  YanıtlaSil